ویــژه هــا

آرشیو مطالب : ورزشی

عادل به ظریف هم رحم نکرد

عادل به ظریف هم رحم نکرد

عادل فردوسی پور- محمد جواد ظریف. بدون شک هردو در کشور ما جزو محبوبترین ها هستند و در کار خودشان در زمره بهترین ها. هر دو نفر در حیطه خود یک الگو به حساب می آیند و البته دشمن های خاص خودشان را هم دارند.

ولی تصور اینکه این دو نفر را مقابل هم ببینیم آن هم در قواره یک تالک شوی تلویزیونی، بسیار عجیب، دور از ذهن و صد البته هیجان انگیز است. ولی این اتفاق افتاده است و عادل فردوسی پور در قالب یک مصاحبه گر روبروی جواد ظریف نشسته و او را سوال پیچ کرده است. به دلیل اینکه قرار نبود؛ تا زمان پخش این برنامه خبری از آن به بیرون درز پیدا کند؛ به همین خاطر کسی از جزئیات این مصاحبه اطلاع چندانی ندارد ولی گفته می شود بحث دیپلماسی در ورزش اصلی ترین بحث این مصاحبه پیش پیش فوق العاده خواهد بود.

باید ببنیم محمد جواد ظریف چگونه از پس سوال های حاشیه ای، سخت و گاه خانمان برانداز عادل برمی آید.

برای پسندیدن یا ثبت نظر وارد شوید.

mahdi

تاثیر یوگا بر قلب

تاثیر یوگا بر قلب
با توجه به 40 مطالعه انجام شده ورزش یوگا برای سلامت و پیشگیری از امراض قلبی- عروقی مفید است.

40 مطالعه انجام شده توسط تیم دانشگاه‌های هاروارد و روتردام بررسی شد. محققان 3 هزار نفر از سالمندان که به طور متوسط 50 سال داشتند و در خطر بیماری قلبی بودند را مورد آزمایش قرار دادند.

در این آزمایش شرکت کنندگان می‌بایست به طور منظم حداقل دو جلسه در هفته و هر جلسه به مدت یک ساعت تا یک ساعت و نیم انواع پارامترهای یوگا را انجام می‌دادند.

در این آزمایش مشخص شد ورزش یوگا برای شاخص توده بدن، فشارخون(سیستولیک و دیاستولیک)، کلسترول و ضربان قلب مفید است و مزایای این ورزش مانند پیاده روی و دوچرخه سواری است.

برای پسندیدن یا ثبت نظر وارد شوید.

sina

لطفا صبر کنید...

پنهان کردن تصاویر